Bet365

Apie bendrovę
Bet365, be jokių abejonių, yra viena iš kelių bendrovių, kurios yra pripažįstamos visame pasaulyje, bei kurios išsiskiria neįtikėtinai dideliais koeficientais įvairiausioms sporto šakoms. Tiesą sakant, jeigu Bet365 palygintume su kitomis užsienio kontoromis, galėtume išsiaiškinti, jog ši bendrovė pagal koeficientus, o ypač krepšinio, rinkoje taip pat dominuoja, o mums – klientams – tokia informacija yra labiau, nei naudinga. Pastebėkime ir tai, jog klientų aptarnavimo atžvilgiu Bet365 kontora išsiskiria, mat savo gerbiamiems klientams gali pasiūlyti konsultaciją bet kuriuo paros metu – kitaip sakant, į klausimus atsakinėja 24 valandas per parą. Įdomu tai, jog pagalba gali būti suteikiama ne vien tik kompiuterio pagalba, tačiau taip pat ir kitais komunikacijos metodais, kaip pavyzdžiui telefonu.

Pastebėkime, jog Bet365 išsiskiria itin plačia live betting pasiūla – klientams yra suteikiama galimybė lažintis ne vien tik dienos metu, tačiau taip pat ir naktimis. Tikriausiai, jog nerastumėte nei vieno įvykio pasaulyje, kurio statymų pasiūlos nepateiktų ši bendrovė – tai tik įrodo, jog kontora rūpinasi savo klientais, nori suteikti aukščiausios kokybės paslaugas. Be to, Bet365 išsiskiria unikaliu, o tuo pačiu ir patogiu, dizainu, kuriame rasti reikiamą informaciją, ar itin efektyviai atlikti statymus, bus vienas malonumas.

Pokeris
Bet365 pokeris priklauso iPoker tinklui – šis yra traktuojamas kaip trečias pagal dydį pasaulyje. Tiesą sakant, visiškai nesunku paaiškinti, kodėl taip yra, mat pačios naujosios technologijos, kurios yra taikomos, siekiant sukurti aukščiausios kokybės aptarnavimo paslaugos, sugeba ne vien tik pritraukti milijonus vartotojų kiekvieną dieną, tačiau ir pasiūlyti šiems pokerio žaidimus be jokių trikdžių.
Pasirinkę Bet365 kontoros pokerio paslaugas, turėsite galimybę ne vien tik dalyvauti turnyruose, tačiau taip pat ir žaisti iš pinigų gyvai, prieš kitus – tiesioginius oponentus. Tai ne vien tik įdomus laiko praleidimo būdas, tačiau, be jokių abejonių, ir potencialiai pelningas.

Registracija
Tiesą sakant, užsiregistruoti į Bet365 lažybų kontorą yra itin paprasta – viskas, ką reikės padaryti, tai tiesiog pateikti prašomus asmeninius duomenis, susigalvoti slapyvardį bei pateikti slaptažodį. Reikėtų pastebėti tai, jog sukurtos paskyros sąskaita yra naudojama visiems žaidimams – pokeriui, kazino, lažyboms bei virtualiems žaidimams – todėl po kelių sėkmingų, atspėtų lažybų įvykių, išmėginkite savo jėgas ir kitose sferose. Puikiausia yra tai, jog persivesti pinigus galima visais tradiciniais – standartiniais pinigų apmokėjimo būdais.

Tiesa, dėl sistemos saugumo abejoti tikrai nereikėtų, kadagi ši yra siejama su IBAS (Independent Betting Arbitration Service) bei naudoja Thawte SSL Web Server sertifikatą saugumui užtikrinti. Papildomi visos informacijos kodavimo darbai taip pat nelieka neatlikti – viskas yra daroma, jog konfidenciali informacija nebūtų išplatinta internete.

Ekspertų TOP
Karolis +42.14   +6.26%
George +27.36   +8.85%
lauris +8.80   +8.22%
Ernestas -41.87   -27.01%
Svarbios nuorodos
Visos naudingos lažybų nuorodos
Sport24.lt Sportlive.lt - TV transliacijos
Statymai.com ltbet.com - prognozės
flashscore.com rezultatai.lt - rezultatai
eurofootball.lt uefa.com - futbolo naujienos
eurobasket.lt nba.com - krepšinio naujienos
f-1.lt formula1.com - F-1 naujienos
mlb.com - beisbolas nfl.com - regbis
worldsnooker.com - snukeris handball-world.com - rankinis
Informacija
Šiame puslapyje rasite daug naudingos nemokamos informacijos reikalingos pradedantiesiems ir pažengusiems lošėjams.
Jei turite klausimų dėl geriausių bendrovių, premijų pasiūlymų, taisyklių - parašykite į pagalbos laukelį ir mielai atrašysime.
Back To Top