Leagues
Fixtures
Teams

Tonybet

Apie bendrovę:
Tonybet trečioji lažybų bendrovė Lietuvoje, pradėjusi veiklą 2003m. rugpjūtį ir stojusi į kovą dėl klientu su rinkoje buvusiomis bendrovėmis Topsport bei Orakulu. Visgi, galėtume pastebėti tai, jog į rinką Tonybet įžengė su šauniomis inovacijomis, kurios palaipsniui leido bendrovei įgyti prašmatniausios bei geriausios lažybų bendrovės statusą Lietuvoje. Be viso to, vienos iš pagrindinių priežasčių, kodėl gi Tonybet yra pasiekusi dabartinį statusą, esą tos, jog ši kompanija pasiūlė aukštesnius koeficientus bei įvairesnių statymų variantų, kurios priimtinos užsienio valstybėse. Taip pat, Tonybet suteikė ir specifinių lengvatų, jeigu būtų galima šias taip pavadinti – omenyje turime tai, jog pataikius į tam tikrą rezultatą Tonybet siūlo gražinti dalį arba visus statytus pinigus, ko nėra kitose Lietuvos lažybų bendrovėse. Iš tiesų, galėtume pasidžiaugti, jog Tonybet sugebėjo užsienio kontorose populiarias funkcijas pritaikyti ir mūsų kraštui – iš tiesų, skųstis esamais padariniais bei funkcijomis tikrai negalime.

Tonybet pirmoji lažybų bendrovė Lietuvoje pradėjusi leisti lažybas internetu, kurios pavyzdžiu vėliau pasekė ir Topsport su Orakulu. Tonybet taip pat pirmoji pradėjo siūlyti lažybų punktuose gyvai spėlioti ir stebėti šunų lenktynes – kaip ir buvome minėję anksčiau, Tonybet kompanija pasiekė užsienio bendrovių funkcijų pasiūlą ir pradėjo šias taikyti mūsų šalyje. Laimėjimo atsiėmimas tą pačią arba kitą dieną taip pat yra tam tikras pliusas jei Jums skubiai reikia pinigų – šiuo atveju, turima omenyje ne vien tik bankinius pavedimus, tačiau taip pat ir užsienio mokėjimo bankus.

Tonybet kartais organizuoja įvairius renginius ne tik klientams, bet ir visiems norintiems, kaip pavyzdžiui Snukerio turnyrą.

Pinigų persivedimas
Tonybet spėti varžybas galima lažybų punkte arba pasirašius sutartį ir persivedus pinigų statyti internetu – visgi, viską įmanoma atlikti ir internetinėje erdvėje, tiesiog reikės patvirtinti asmeninį dokumentą – kai registruositės, informacija bus natūraliai pateikta ir viskas aiškiai parodyta. Minimali statymo suma – 1 EUR.

Kita informacija
Tonybet Lietuvoje neteikia nei pokerio nei kazino paslaugų.

Svarbios nuorodos
Visos naudingos lažybų nuorodos
Sportlive - sporto TV transliacijos
Statymai.com ltbet.com statymai - prognozės
flashscore.com rezultatai.lt - rezultatai
eurofootball uefa.com - futbolo naujienos
90min.lt Lietuvos futbolo forumas Futbolo forumas - futbolo naujienos
eurobasket Sport24 - krepšinio naujienos
F-1, F1 - F-1 naujienos
ledo ritulio naujienos
mlb.com - beisbolas nfl.com - regbis
pokeris - pokerio bendruomenė, naujienos
worldsnooker.com - snukeris handball-world - rankinis
supergames.lt - E-sportas, žaidimai
Informacija
Šiame puslapyje rasite daug naudingos nemokamos informacijos reikalingos pradedantiesiems ir pažengusiems lošėjams.
Jei turite klausimų dėl geriausių bendrovių, premijų pasiūlymų, taisyklių - parašykite į pagalbos laukelį ir mielai atrašysime.
Back To Top