Leagues
Fixtures
Teams

Bet365


Bet365, be jokių abejonių, yra viena iš kelių bendrovių, kurios yra pripažįstamos visame pasaulyje, bei kurios išsiskiria neįtikėtinai dideliais koeficientais įvairiausioms sporto šakoms. Tiesą sakant, jeigu Bet365 palygintume su kitomis užsienio kontoromis, galėtume išsiaiškinti, jog ši bendrovė pagal koeficientus, o ypač krepšinio, rinkoje taip pat dominuoja, o mums – klientams – tokia informacija yra labiau, nei naudinga.
Pastebėkime, jog Bet365 statymai Lietuva išsiskiria itin plačia live betting pasiūla – klientams yra suteikiama galimybė lažintis ne vien tik dienos metu, tačiau taip pat ir naktimis. Tikriausiai, jog nerastumėte nei vieno įvykio pasaulyje, kurio statymų pasiūlos nepateiktų ši bendrovė – tai tik įrodo, jog kontora rūpinasi savo klientais, nori suteikti aukščiausios kokybės paslaugas. Be to, Bet365 išsiskiria unikaliu, o tuo pačiu ir patogiu, dizainu, kuriame rasti reikiamą informaciją, ar itin efektyviai atlikti statymus, bus vienas malonumas.

Registracija
Tiesą sakant, užsiregistruoti į Bet365 lažybų kontorą yra itin paprasta – viskas, ką reikės padaryti, tai tiesiog pateikti prašomus asmeninius duomenis, susigalvoti slapyvardį bei pateikti slaptažodį. Reikėtų pastebėti tai, jog sukurtos paskyros sąskaita yra naudojama visiems žaidimams – pokeriui, kazino, lažyboms bei virtualiems žaidimams – todėl po kelių sėkmingų, atspėtų lažybų įvykių, išmėginkite savo jėgas ir kitose sferose. Puikiausia yra tai, jog persivesti pinigus galima visais tradiciniais – standartiniais pinigų apmokėjimo būdais.

Svarbios nuorodos
Visos naudingos lažybų nuorodos
Sportlive - sporto TV transliacijos
Statymai.com ltbet.com statymai - prognozės
flashscore.com rezultatai.lt - rezultatai
eurofootball uefa.com - futbolo naujienos
90min.lt Lietuvos futbolo forumas Futbolo forumas - futbolo naujienos
eurobasket Sport24 - krepšinio naujienos
F-1, F1 - F-1 naujienos
ledo ritulio naujienos
mlb.com - beisbolas nfl.com - regbis
pokeris - pokerio bendruomenė, naujienos
worldsnooker.com - snukeris handball-world - rankinis
supergames.lt - E-sportas, žaidimai
Informacija
Šiame puslapyje rasite daug naudingos nemokamos informacijos reikalingos pradedantiesiems ir pažengusiems lošėjams.
Jei turite klausimų dėl geriausių bendrovių, premijų pasiūlymų, taisyklių - parašykite į pagalbos laukelį ir mielai atrašysime.
Back To Top