Leagues
Fixtures
Teams

Unibet

Apie bendrovę
Unibet – švedams priklausanti bendrovė, kuri buvo įkurta dar 1997 metais. Iš tiesų, tai yra pati populiariausia užsienio bendrovė esanti mūsų krašte, kuri turi ne vien tik lietuvišką menių, tačiau ir visapusišką klientų aptarnavimą mūsų gimtąja kalba. Reikėtų pastebėti ir tai, jog Unibet suteikia lietuviams galimybę be jokių trikdžių atlikti pavedimus į lažybų sąskaitą ir iš Lietuvos bankų. Pagrindiniai rodikliai, kurie padėjo Unibet kompanijai išpopuliarėti – geras aptarnavimas, dideli koeficientai, lyginant su lietuviškomis bendrovėmis, bei greitai išmokami laimėjimai.

Pastebėkime ir tai, jog pati bendrovė yra valdoma iš Maltos, tačiau savo licencijas turi tiek Didžiojoje Britanijoje, tiek tik ką įvardytoje šalyje. Unibet savo klientams suteikia neįtikėtinai didelį kalbų sąrašą, kuriame taip pat galime rasti ir lietuvių kalbą – tai yra puiku, kadangi mūsų krašto žmonės gali sėkmingai dalyvauti lažybose be baimės, jog nesupras tam tikrų paslaugų, jog negalės gimtąja kalba paprašyti konsultacijos. Kaip ir sakėme, pagalba yra suteikiama 24 valandas per parą - visus metus – o be viso to, konsultacijos galite prašyti ir lietuviškai.

Unibet išsiskiria ir tuo, jog savo klientams suteikia galimybę stebėti įvairiausius sporto įvykius iš viso pasaulio gyvai, jau nekalbant apie itin išsamią lažybų gyvai pasiūlą.

Pinigų persivedimas
Iš tiesų, pinigų pervedimas į Unibet yra neįtikėtinai paprastas bei elementarus, kadangi įmanoma pasinaudoti ne vien tik debetinėmis ar kreditinėmis - Visa ar MasterCard - kortelėmis (šio metodo minimali pervedimo suma - 15 EUR), tačiau taip pat ir įmanoma tiesiogiai pervesti iš lietuviškų bankų – šioje situacijoje reikėtų pastebėti tai, jog AB SEB bankas leidžia į Unibet paskyrą pervesti neribotą sumą. Kad ir kaip ten bebūtų, laimėtus pinigus įmanoma persivesti į asmeninę banko sąskaitą, turima bet kuriame iš Lietuvos bankų, arba į elektroninius bankus, kaip pavyzdžiui Skrill ar Neteller.

Unibet pasižymi išties elementariu bei patogiu internetiniu puslapiu, kuris taip pat yra ir neįtikėtinai informatyvus, o kalbant apie lažybų pasiūlą, reikėtų pastebėti tai, jog įmanoma lažintis net ir mažiausiai mūsų kraštui tradiciškose rungtyse, kaip pavyzdžiui amerikietiškas futbolas, vandensvydis ar golfas.

Pokeris
Unibet yra didžiausias operatorius Microgaming (Prima) tinkle, todėl esame tikri sakydami, jog turnyrų pasiūla, suteikiamos funkcijos neturėtų nuvilti nei vieno vartotojo, įskaitant ir pokerio srities profesionalus. Unibet nuolatos siūlo įvairiausias akcijas mūsų krašto – Lietuvos – žaidėjams, kaip pavyzdžiui: Bankroll Iššūkiai, Pokerio Mūšiai tarp šalių, nemokami turnyrai, turnyrai su specialiais prizais. Taip pat, šioje platformoje yra nuolatos vykdomi satelitiniai turnyrai į Lietuvoje vykstančius pokerio turnyrus. Pastebėkime ir tai, jog Unibet taip pat yra atsakingas už vieno didžiausių gyvo pokerių turnyrų serijų Europoje - Open.

Svarbios nuorodos
Visos naudingos lažybų nuorodos
Sportlive - sporto TV transliacijos
Statymai.com ltbet.com statymai - prognozės
flashscore.com rezultatai.lt - rezultatai
eurofootball uefa.com - futbolo naujienos
90min.lt Lietuvos futbolo forumas Futbolo forumas - futbolo naujienos
eurobasket Sport24 - krepšinio naujienos
F-1, F1 - F-1 naujienos
ledo ritulio naujienos
mlb.com - beisbolas nfl.com - regbis
pokeris - pokerio bendruomenė, naujienos
worldsnooker.com - snukeris handball-world - rankinis
supergames.lt - E-sportas, žaidimai
Informacija
Šiame puslapyje rasite daug naudingos nemokamos informacijos reikalingos pradedantiesiems ir pažengusiems lošėjams.
Jei turite klausimų dėl geriausių bendrovių, premijų pasiūlymų, taisyklių - parašykite į pagalbos laukelį ir mielai atrašysime.
Back To Top