Leagues
Fixtures
Teams

Eurolyga tiesiogiai lietuviškai internetu

Naujasis Eurolygos sezonas bus kupinas itin aukšto lygio krepšinio. Pirmoji džiugi žinia jog šį sezoną turnyrinėje lentelėje nepamatysime komandų iš Rusijos. Šį sezoną Eurolygoje varžysis net 18 Europos stipriausių klubų, iš kurių ir Lietuvos garbę ginantis Kauno Žalgiris.

Kauno Žalgirio tiesioginė transliacija

Naujajame Eurolygos sezono Kauno Žalgirio transliacijas galėsime stebėti nemokamai per LRT televiziją. Transliaciją stebėti Jums padės komentatoriai Rytis Kazlauskas ir jaunimo krepšinio treneris Tomas Purlys. Norintys matyti dar daugiau rungtynių ir stebėti visas karščiausias Eurolygos krepšinio kovas, žiūrovai galės įsigydami GO3 sporto prenumeratą. Joje ne tik galėsite stebėti aukščiausio lygio krepšinio kovas Eurolygoje, bet ir pasaulio krepšinio žvaigždes ir jų rungtynes NBA. Daugelio pamėgtas ir geriausias Lietuvos komentatorius Rytis Vyšniauskas eteryje kartu su savo kolegomis.

Kauno Žalgirio tvarkaraštis

Kauno Žalgiris savo naująjį Eurolygos sezoną pradeda Spalio 6 dieną rungtynėse Izraelyje prieš Tel Avivo „Maccabi“. Po itin prasto praeito sezono starto ir nepalankaus tvarkaraščio, kauniečiai bandys reabilituotis atsinaujinę savo sudėti. Kauniečių Eurolygos starte lauks dvi iš eilės išvykos rungtynes. Lietuvos daugkartinius čempionus Žalgirio arenoje pamatysime jau Spalio 18 dieną rungtynėse prieš turnyro naujokus Bolonijos „Virtus“. Šį sezoną Eurolygoje varžysis net 18 komandų, todėl galėsime mėgautis net 34-iomis Žalgirio krepšinio rungtynėse reguliariajame sezone.

Eurolygos statymai ir lažybos

Azarto kupinos rungtynės nepalieka abejingų ir prie ekrano sėdinčių fanų, kurie sekdami savo mylimas komandas, analizuodami komandos žaidimą bando savo žinias panaudoti ir sporto lažybose. Itin didelio populiarumo susilaukę krepšinio statymai yra dažno lietuvio pramoga prieš audringo vakaro Eurolygos krepšinio rungtynes. Šį sezoną prie Kauno Žalgirio pagrindinių rėmėjų gretų jungiasi ir seniausia bei didžiausia lietuviška lažybų bendrovė – Topsport. Net neabejojame, kad šis bendradarbiavimas ne tik padės žalgiriečiams finansiškai, tačiau prisidės ir prie dar geresnio turinio žaliai baltų fanams.

Kur lažintis už Eurolygą?

Žalia spalva asocijuojasi ne tik su Žalgiriu, bet ir geriausia lažybų bendrove pasaulyje  - Bet365 lietuva. Bet365 pasaulinio lygio lažybų bendrovė yra vertinama dėl savo itin plačios lažybų pasiūlos ir sporto transliacijų. Ši lažybų tarpininkė užtikrins galimybę lažintis už Eurolygos varžybas, o išskirtinės ir dar Lietuvoje nematytos funkcijos privers tik dar labiau žavėtis užsienio lažybų bendrovėmis. Nepamirškime ir vis dažnesnio populiarumo susilaukiančias lažybas gyvai ir atliekamus Eurolygos statymus jau prasidėjus rungtynėms.E-piniginės:
Svarbios nuorodos
Visos naudingos lažybų nuorodos
Statymai.com ltbet.com statymai - prognozės
flashscore.com - sporto rezultatai
eurofootball uefa.com - futbolo naujienos
90min.lt Lietuvos futbolo forumas
eurobasket basket.lt - krepšinio naujienos
SportNews - sporto naujienos
F-1, F1 - F-1 naujienos
ledo ritulys - ledo ritulio naujienos
mlb.com - beisbolas nfl.com - regbis
pokeris - pokerio bendruomenė, naujienos
Lietuvos Pokeris
worldsnooker.com - snukeris handball-world - rankinis
supergames.lt - E-sportas, žaidimai
lažybų šakučių skaičiuoklė
Informacija
Šiame puslapyje rasite daug naudingos nemokamos informacijos reikalingos pradedantiesiems ir pažengusiems lošėjams.
Jei turite klausimų dėl geriausių bendrovių, premijų pasiūlymų, taisyklių - parašykite į pagalbos laukelį ir mielai atrašysime.
Back To Top