Leagues
Fixtures
Teams

Už kokias sporto šakas dažniausiai stato lietuviai?

Sporto lažybos – visai populiarus laiko praleidimo būdas. Be abejo, nereikėtų galvoti, kad tai labai gera terpė užsidirbti, bet jeigu turite mėgstamą komandą – kodėl nepastatyti už jos pergalę? Taip žiūrėsite rungtynes dar azartiškiau.

Šiame straipsnyje aptarsime keletą sporto šakų už kurias dažniausiai stato lietuviai. Taip pat aptarsime galimas to priežastis.

Populiariausias – krepšinis

Be abejo, Lietuvoje daugiausiai statymų yra atliekama už krepšinį. Juk ne veltui sakoma, kad tai yra antroji Lietuvos religija. Itin populiarios krepšinio lažybos už Kauno „Žalgirį“ ar tiesiog šios komandos rungtynėse Eurolygoje. Jas stebi kone visa Lietuva, todėl natūralu, kad didesnė žmonių dalis atlieka ir vienokio ar kitokio dydžio statymus.

Nors Vilniaus „Rytas“ paskutiniu metu neberodo tokio žaidimo, kaip prieš gerą dešimtmetį. Tačiau, kai „Rytas“ žaidžia prieš „Žalgirį“ lažybų bendrovės tikrai turi ką veikti – daugeliui žmonių tai iki šiol išlikęs rimtas derbis.

Labai daug statymų būna atliekama ir už Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę. Tiesa, ji žaidžia santykinai retai, bet kai žaidžia – yra tikras azartiškų Lietuvos žmonių traukos objektas. Bendrai lietuviai mėgsta statyti Eurolygoje, Europos taurėje, Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe“-LKL). Savaime suprantama populiari yra ir Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA).

Futbolo lažybos taip pat labai populiarios

Futbolas – populiariausi sporto šaka pasaulyje. Nors mūsų rinktinė ir lyga ir nėra labai pajėgios, tačiau futbolo aistruolių mes turime tikrai labai daug. O tą pajunta ir lažybų bendrovės.

Ypatingas suaktyvėjimas statymų rinkoje būna tada kai vyksta Pasaulio taurė (daugiausiai žiūrovų pritraukiantis sporto renginys pasaulyje) ir Europos futbolo čempionatas. Dauguma lietuvių prijaučia vienai ar kitai rinktine, stato tiek už savo numylėtinius, tiek už kitas rungtynes.
Žinoma, populiarūs statymai ir už UEFA Čempionų lygą, Anglijos „Premier“ lygą ir kitus pajėgiausius Senajame žemyne vykstančius čempionatus. Lietuviai stato ir vietinėse pirmenybėse – A lygoje, tačiau daugiausiai dėmesio Lietuvos komandos sulaukia tada, kai vasarą žaidžia atrankoje į Čempionų lygą arba Europos taurę.
Tenisas – populiariausia ne komandinė statymų sritis

Galbūt tenisą Lietuvoje labiau išpopuliarino mūsų pasididžiavimas Ričardas Berankis, bet bendrai situacija yra tokia, kad lietuviai mėgsta statyti už šią sporto šaką. Turbūt tą lemia ir tai, jog įvairūs teniso turnyrai vyksta kone visą parą, tad tie žmonės, kurie mėgsta sukombinuoti kelis įvykius, pirmąjį gali pradėti sekti jau ryte. Taip, už R. Berankį lietuviai stato dažniau, nei už kitus panašaus reitingo žaidėjus, bet didžiausio susidomėjimo susilaukia ne konkretus sportininkas, o konkretūs turnyrai. Neabejotinai, daugiausiai statymų yra atliekama per visus keturis didžiojo kirčio turnyrus: Prancūzijos, Jungtinių Amerikos Valstijų ir Australijos atviruosius čempionatus ir, žinoma, legendinį Vimbldoną.

Savo fanų turi ir ledo ritulys

Savo fanų bazę tarp statymus mėgstančių žmonių turi ir ledo ritulys. Žinoma, daugiausiai statymų čia būna atliekama per kasmet vykstantį pasaulio čempionatą, o turnyras numeris vienas – vyrų ledo ritulys žiemos olimpinėse žaidynėse.

Kalbant apie komandinius turnyrus reikia išskirti dvi pirmenybes – Europoje (ir, iš dalies, Azijoje) vykstančias Kontinentines ledo ritulio pirmenybes (KHL) bei Nacionalinę ledo ritulio lygą (NHL).

Populiarūs statymai ir už kitas sporto šakas – daug kas stato už tai ką mėgsta ir supranta. Išties lietuviai – gana azartiška tauta. Svarbiausia, kad žmonės neperžengtų raudonos linijos ir nepradėtų žaisti iš labai didelių sumų. Tačiau jeigu laimėjimas jums kelia džiaugsmą, o pralaimėję neverksite – visuomet galite į konkretų mačą pažiūrėti šiek tiek azartiškiau.


E-piniginės:
Svarbios nuorodos
Visos naudingos lažybų nuorodos
Statymai.com ltbet.com statymai - prognozės
flashscore.com - sporto rezultatai
eurofootball uefa.com - futbolo naujienos
90min.lt Lietuvos futbolo forumas
eurobasket basket.lt - krepšinio naujienos
SportNews - sporto naujienos
F-1, F1 - F-1 naujienos
ledo ritulys - ledo ritulio naujienos
mlb.com - beisbolas nfl.com - regbis
pokeris - pokerio bendruomenė, naujienos
Lietuvos Pokeris
worldsnooker.com - snukeris handball-world - rankinis
supergames.lt - E-sportas, žaidimai
lažybų šakučių skaičiuoklė
Informacija
Šiame puslapyje rasite daug naudingos nemokamos informacijos reikalingos pradedantiesiems ir pažengusiems lošėjams.
Jei turite klausimų dėl geriausių bendrovių, premijų pasiūlymų, taisyklių - parašykite į pagalbos laukelį ir mielai atrašysime.
Back To Top