Leagues
Fixtures
Teams

Kokios sporto šakos susilaukia daugiausiai susidomėjimo?

Sporto lažybos darosi vis labiau populiaresnės, o taip pat plečiasi ir jų pasiūla. Tiesa, daugiausiai žmonės vis tiek stato už keletą pagrindinių sporto šakų, kurios iš esmės yra populiarios visame pasaulyje. Būtent šias sporto šakas ir nusprendėme aptarti šiame straipsnyje.

Futbolas. Turbūt nieko nenustebins, kad populiariausia sporto šaka visomis prasmėmis, kalbant ir apie lažybas – būtent futbolo lažybos labai populiarios. Pagalvokite patys – juk Pasaulio ar Europos futbolo čempionatus žiūri tiesiog visas pasaulis. Turbūt sunkiai rasite žmogų, kuris nepasakys jums kas yra Christiano Ronaldo, Leonelis Messi ar Neymaras.

Taigi, futbolas yra populiarus tiesiog visur. Galbūt Jungtinėse Amerikos Valstijose jo populiarumas yra šiek tiek mažesnis, tačiau jis taip pat sparčiai auga. Spėjama, kad po kelių dešimtmečių jis bus dar ženkliai didesnis.

Krepšinis. Po futbolo seka krepšinis. Lietuvoje jis yra sporto šaka numeris vienas. Tiesa, lietuviai garsėja kaip žmonės, kurie dievina ne tiek patį sportą kiek nacionalinę rinktinę, taip pat Kauno „Žalgirį“ (ypač kai Lietuvos čempionai žaidžia Eurolygoje). 

Tačiau bendrai visame pasaulyje, o ypač Azijoje, populiarėja NBA. Didžiausios šios lygos žvaigždės tikrai yra gerai žinomos visame pasaulyje, juk tokių žmonių kaip Lebronas Jamesas ir Stephas Curry pristatinėti tiesiog nereikia, tiesa?

Tenisas. Tenisas paskutiniu metu labai smarkiai šoko į viršų. Prie to prisidėjo šios epochos teniso karaliai – karjerą jau baigęs Rogeris Federeris, prie pabaigos sparčiai artėjantis Rafelis Nadalis ir vis dar aukščiausiame lygyje žaidžiantis Novakas Djokovičius.

Išties žmonės dažnai net nesusimąsto, jog turėjo galimybę stebėti tris geriausius žaidėjus per istoriją vienu metu. Būtent šis trejetas smarkiai pakėlė visos šios sporto šakos populiarumą.

Ledo ritulys.
Šis sportas taip pat turi platų savo gerbėjų ratą. Tiesa, reikia būti teisingiems ir paminėti, kad ledo ritulys kai kuriose šalyse yra stebimas, o kai kuriose – ne. Taip jau yra. Vieni ledo ritulį tiesiog šlovina, o kitiems tai eilinis sportas. Anksčiau buvo galima sakyti, kad ledo ritulys yra gana nereikšmingas Lietuvoje, tačiau paskutiniais metais galima pasidžiaugti, kad ši sporto šaka mūsų šalyje nuolat kyla į viršų.


E-piniginės:
Svarbios nuorodos
Visos naudingos lažybų nuorodos
Statymai.com ltbet.com statymai - prognozės
flashscore.com - sporto rezultatai
eurofootball uefa.com - futbolo naujienos
90min.lt Lietuvos futbolo forumas
eurobasket basket.lt - krepšinio naujienos
SportNews - sporto naujienos
F-1, F1 - F-1 naujienos
ledo ritulys - ledo ritulio naujienos
mlb.com - beisbolas nfl.com - regbis
pokeris - pokerio bendruomenė, naujienos
Lietuvos Pokeris
worldsnooker.com - snukeris handball-world - rankinis
supergames.lt - E-sportas, žaidimai
lažybų šakučių skaičiuoklė
Informacija
Šiame puslapyje rasite daug naudingos nemokamos informacijos reikalingos pradedantiesiems ir pažengusiems lošėjams.
Jei turite klausimų dėl geriausių bendrovių, premijų pasiūlymų, taisyklių - parašykite į pagalbos laukelį ir mielai atrašysime.
Back To Top