Betsafe

betsafe


Lažybų bendrovė kurioje lažinasi virš pusės milijonų vartotojų iš viso pasaulio. Betsafe priklauso skandinavų įmonei, kuri visai nesenai nusipirko TonyBet.

Premijos ir pasiūlymai

Betsafe lažybų bendrovė siūlo 20€ premiją nemokamam statymui atlikti. Bendrovė taip pat siūlo praleisti laiką žaidžiant virtualius žaidimus, pokerį ar bandant savo sėkmę kazino virtuvėje.

Koeficientai

Betsafe pasižymi gana nemaža lažybų marža ir siūlo lietuviškų bendrovių koeficientus, tad ties šiuo aspektu tikėtis užsienio koeficientų lubų, nevertėtų.

Lažybų pasiūla

Betsafe pasižymi labai plačia ir pramogine pasiūla. Šioje bendrovėje rasite ne tik lietuviams populiarią žaidėjų pasiūlą, bet ir žvėriškai augančia eSporto pasiūlą. Tad jeigu ieškoti egzotiškos pasiūlos ir mėgstate paįvairinti savo lažybų statymus, ši bendrovė kaip tik jums.

Mokėjimo metodai

Betsafe kaip ir daugelis šiuolaikiškų bendrovių siūlo pačius populiariausius mokėjimo metodus, nuo banko kortelių pavedimų iki visiems gerai žinomų elektroninių mokėjimų piniginių, tokių kaip Skrill ar Neteller. Plačiau apie Betsafe galite diskutuoti šioje forumo Betsafe temoje.

Ekspertų TOP
Karolis +42.14   +6.26%
George +27.36   +8.85%
lauris +8.80   +8.22%
Ernestas -41.87   -27.01%
Svarbios nuorodos
Visos naudingos lažybų nuorodos
Sport24.lt Sportlive.lt - TV transliacijos
Statymai.com ltbet.com - prognozės
flashscore.com rezultatai.lt - rezultatai
eurofootball.lt uefa.com - futbolo naujienos
eurobasket.lt nba.com - krepšinio naujienos
f-1.lt formula1.com - F-1 naujienos
mlb.com - beisbolas nfl.com - regbis
worldsnooker.com - snukeris handball-world.com - rankinis
Informacija
Šiame puslapyje rasite daug naudingos nemokamos informacijos reikalingos pradedantiesiems ir pažengusiems lošėjams.
Jei turite klausimų dėl geriausių bendrovių, premijų pasiūlymų, taisyklių - parašykite į pagalbos laukelį ir mielai atrašysime.
Back To Top