Leagues
Fixtures
Teams

NETELLER

NETELLER - Jungtinėje Karalystėje įkurta elektroninių pinigų sistema. Kuo gi išsiskiria ši elektroninė bankinkystė? Reikėtų pradėti nuo to, jog NETELLER yra idealiausia išeitis tiems žmonėms, kurie nori sėkmingai bei efektyviai nuolatos atlikinėti pinigų pervedimus į pačias populiariausias užsienio, o taip pat ir Lietuvos, lažybų kontoras. Reikėtų pastebėti ir tai, jog įvardytų kompanijų išmokami laimėjimai taip pat itin efektyviai yra pervedami į NETELLER sąskaitą – tai ne vien tik nesukelia jokių nepatogumų, tačiau elementariausiai leidžia pasidžiaugti aukščiausios kokybės aptarnavimu.

Kad ir kaip ten bebūtų, NETELLER tikrai neapsiriboja vien tik lošimų portalais – nuolatinės kelionės, patogus pinigų perleidimas tarp giminaičių yra taip pat tos sritys, kuriose NETELLER programa galėtų praversti.

Taigi, ar nori užsisakinėti prekes, galbūt skrydžius į užsienio valstybes, viešbučius internetu? Ar norite persivesti pinigus į azartinių lošimų bendroves, kurių sąrašas prasideda lietuviškomis bei baigiasi pačiomis populiariausiomis - užsienio? Ar norite kur kas pigiau pervedinėti pinigus draugams ar giminėms? O galbūt neatsisakytumėte ir galimybės įdiegti šiuos elektroninius pinigus į savo el. parduotuvę bei tokiu būdu turimus finansus naudoti versle?


E-piniginės:
Svarbios nuorodos
Visos naudingos lažybų nuorodos
Statymai.com ltbet.com statymai - prognozės
flashscore.com - sporto rezultatai
eurofootball uefa.com - futbolo naujienos
90min.lt Lietuvos futbolo forumas
eurobasket basket.lt - krepšinio naujienos
SportNews - sporto naujienos
F-1, F1 - F-1 naujienos
ledo ritulys - ledo ritulio naujienos
mlb.com - beisbolas nfl.com - regbis
pokeris - pokerio bendruomenė, naujienos
Lietuvos Pokeris
worldsnooker.com - snukeris handball-world - rankinis
supergames.lt - E-sportas, žaidimai
lažybų šakučių skaičiuoklė
Informacija
Šiame puslapyje rasite daug naudingos nemokamos informacijos reikalingos pradedantiesiems ir pažengusiems lošėjams.
Jei turite klausimų dėl geriausių bendrovių, premijų pasiūlymų, taisyklių - parašykite į pagalbos laukelį ir mielai atrašysime.
Back To Top