Leagues
Fixtures
Teams

Pinnacle

Jeigu dauguma populiaresnių lažybų bendrovių gali pasigirti įvairiomis funkcijomis, plačia pasiūla, transliacijomis ar kitomis vartotojus traukiančiais pasiūlymais, tai šios bendrovės veikimo principas ir požiūris į vartotoją yra kitoks. Pinnacle lažybų bendrovė nuo seno garsėja savo rimtumu ir profesionaliu požiūriu į bet kurį sporto lošėją. Ši bendrovė rinkoje vis dar yra laikoma kaip platforma, suteikianti geriausias sąlygas ir galimybes uždirbti iš sporto lažybų.

Koeficientų lyderiai

Taip, būtent koeficientai yra laikoma viena iš pagrindinių Pinnacle stiprybių. Šios bendrovės koeficientai stebina ne tik naujokus, bet ir pažengusius sporto lažybų rinkoje. Aukščiausių lygų koeficientų marža šioje bendrovėje kartais siekia vos keletą procentų. Jeigu Lietuvoje vartotojai yra įpratę matyti 1.90 ar 1.85 koeficientus į abi puses, tai Pinnacle bendrovėje galite išvysti 1.952 koeficientus į abi puses. Mažesni koeficientai randami tik mažesnėse lygose arba gyvų statymų platformoje.

Išskirtiniai limitai

Pinnacle taip pat garsėja kaip didžiausius limitus, pačiose populiariausiose sporto šakose ir lygose siūlanti lažybų bendrovė. Eurolygoje ar Europos krepšinio lygose Jūs be vargo galite atlikti keturženkles sumas siekiančius skaičius, o didžiausioje NBA lygoje šios sumos pakyla iki penkiaženklių skaičių. O patys populiariausi įvykiai pasaulyje, įskaitant ir prezidento rinkimus gali pasiūlyti limitus iki 100 tūkst. Eur per vieną statymo paspaudimą. Nenuostabu, kad šią bendrovę renkasi profesionalūs sporto lažybų analitikai.

Pinnacle lažybų bendrovės privalumai

Mėgstate greitas įmokas ir išmokas? Tuomet ši bendrovė Jus nustebins ne tik jau išvardintais privalumais, bet ir greitomis išmokomis. Šioje bendrovėje galėsite mėgautis lažybomis visą laiką, kadangi Pinnacle lažybų bendrovė suteikia visas galimybes joje žaisti ir nuolatos laimintiems lošėjams. Ši bendrovė priešingai nei dauguma, nelimituoja lošėjo statymo sumos iki 1 eur.

Pinnacle alternatyvios nuorodos (alternative links)

Ši bendrovė kaip ir kitos užsienio lažybų bendrovės yra užblokuotos Lietuvoje, todėl jas pasiekti reikalingos itin populiarios alternatyvios nuorodos, kurios yra patikimos ir užtikrina visiems vartotojams prieigas prie jiems mėgstamų bendrovių. Nuolatos atnaujinamos Pinnacle alternatyvios nuorodos (alternative links) padės Jums nuolatos turėti prieigą ir mėgautis geriausias sąlygas siūlančia bendrove.


E-piniginės:
Svarbios nuorodos
Visos naudingos lažybų nuorodos
Statymai.com ltbet.com statymai - prognozės
flashscore.com - sporto rezultatai
eurofootball uefa.com - futbolo naujienos
90min.lt Lietuvos futbolo forumas
eurobasket basket.lt - krepšinio naujienos
SportNews - sporto naujienos
F-1, F1 - F-1 naujienos
ledo ritulys - ledo ritulio naujienos
mlb.com - beisbolas nfl.com - regbis
pokeris - pokerio bendruomenė, naujienos
Lietuvos Pokeris
worldsnooker.com - snukeris handball-world - rankinis
supergames.lt - E-sportas, žaidimai
lažybų šakučių skaičiuoklė
Informacija
Šiame puslapyje rasite daug naudingos nemokamos informacijos reikalingos pradedantiesiems ir pažengusiems lošėjams.
Jei turite klausimų dėl geriausių bendrovių, premijų pasiūlymų, taisyklių - parašykite į pagalbos laukelį ir mielai atrašysime.
Back To Top