Leagues
Fixtures
Teams

Pinnacle Sports

Apie bendrovę
Pinnacle Sports yra įvardijama, kaip didžiausia, o tuo pačiu ir patikimiausia, lažybų bendrovė JAV. Tikriausiai, jog esminiai rodikliai, dėl kurių išsiskiria ši kontora iš konkurentų – neįtikėtinai dideli statymų limitai bei koeficientai. Vis dėlto, reikėtų pastebėti, jog ši bendrovė savo klientams neduoda jokių papildomų premijų – kad ir kaip ten bebūtų, žvelgiant iš kitos pusės, o kam jų reikia, kai šios kompanijos pateikiamos paslaugos dominuoja lažybų rinkoje, tarp užsienio kontorų, mat nei viena kompanija, kaip ir buvome pabrėžę, nesiūlo tokių puikių sąlygų savo klientams.

Kaip ir kitos užsienio bendrovės, Pinnacle Sports savo klientams taip pat suteikia galimybę dalyvauti ir kazino varžytuvėse – tiesą sakant, tai yra puiki galimybė paįvairinti veiklas bei pamėginti pasipelnyti kur kas efetkyvesniais metodais. Šiuo atveju reikėtų akcentuoti ir tai, jog Pinnacle Sports savo klientams pateikia taip pat ir didelį sąrašą virtualių žaidimų, kuriuose kiekvienam yra suteikiamas šansas laimėti.

Kalbant apie konsultaciją, reikėtų pastebėti, jog Pinnacle Sports išsiskiria itin kokybišku aptarnavimu, kuris, kaip ir likusiose bendrovėse, neturi pabaigos, jeigu būtų galima taip išsireikšti – 24 valandas per parą Pinnacle Sports kompanijos darbuotojai yra pasiruošę jums suteikti informatyvią konsultaciją bei pagelbėti lažinantis.

Svarbios nuorodos
Visos naudingos lažybų nuorodos
Sportlive - sporto TV transliacijos
Statymai.com ltbet.com statymai - prognozės
flashscore.com rezultatai.lt - rezultatai
eurofootball uefa.com - futbolo naujienos
90min.lt Lietuvos futbolo forumas Futbolo forumas - futbolo naujienos
eurobasket Sport24 - krepšinio naujienos
F-1, F1 - F-1 naujienos
ledo ritulio naujienos
mlb.com - beisbolas nfl.com - regbis
pokeris - pokerio bendruomenė, naujienos
worldsnooker.com - snukeris handball-world - rankinis
supergames.lt - E-sportas, žaidimai
Informacija
Šiame puslapyje rasite daug naudingos nemokamos informacijos reikalingos pradedantiesiems ir pažengusiems lošėjams.
Jei turite klausimų dėl geriausių bendrovių, premijų pasiūlymų, taisyklių - parašykite į pagalbos laukelį ir mielai atrašysime.
Back To Top